тел. (067) 696 72 87 або (093) 245 25 62

Купання в цілющих звуках. Заняття для вагітних

Клуб Аквадіти Львів

Заплющіть на хвилинку очі і прислухайтеся до звуків навколишнього світу… Що ви чуєте? 
Шум транспорту, гудки автомобілів, грюкіт стереосистем? Або ж м'який шелест дощу, сміх дітей чи заспокійливу мелодію струнного оркестру? Світ відлунює нам різноголосим ехом … 
Кожен звук несе в собі певну вібрацію, яка відгукується в свідомості відповідними емоційними відчуттями.
Говорячи простою мовою, коли ми знаходимось на природі, слухаємо симфонічну музику чи улюблені мелодії – ми налаштовуємось на хвилю позитиву, спокою та гармонії, які несуть нам ці звуки. Усі ці емоції разом з нами переживає і наш, ще ненароджений малюк.

Сьогодні ранньому розвитку дітей приділяють багато часу, Проведені численні дослідження, показують, що зовнішнє середовище і поведінка батьків безпосередньо впливають на малюка ще до його народження...
Довгий час вважалося, що звуки досягають малюка тільки через стінку живота. Сьогодні ж відомо, що вся наша кісткова система - витончений, ідеально створений самою природою звуковий провідник. Для того, щоб малюк вас почув, немає необхідності підвищувати голос. І навіть навпаки: ніжні і приємні звуки для слуху майбутньої мами, також приємні і для малюка. 

На нашому сеансі ми будемо взаємодіяти безконтактно - на рівні вібрацій, на рівні емоційних відчуттів, створюючи позитивний резонанс, та немов купаючи вас та вашого малюка в цілющих звукових вібраціях.
Така взаємодія створює умови для гармонійного розвитку дитини на стадії формування її емоційних відчуттів, покращує роботу внутрішніх родових органів матері, за рахунок зняття зайвої м'язевої напруги та налагодження внутрішнього кровообігу, створює усі передумови для успішних та здорових родів. 

Як показують нинішні дослідження, дітей, які до моменту народження регулярно слухали класичну музику, мамині колискові пісні, та лагідні спілкування, відрізняє фізичне і психічне здоров'я, музикальність, високий розвиток інтелектуальних і творчих здібностей, високий пізнавальний інтерес, вони легко пристосовуються до нових ситуацій, товариські і більш відкриті світу. Саме через гармонізуючі звукові вібрації найкоротший шлях до свідомості дитини, до її психо-емоційного стану. 

Ці Звуки відтворюватимуть для Вас чудодійні етнічні інструменти зі всіх куточків світу, такі як: тібетські співочі чаші, валдайські дзвіночки, шум струмочків, варган та перкусія. Ми з вами здійснимо особливо цікаву та захоплюючу подорож у світ цілющих звуків... Всеохоплюючий, поглинаючий та нереальний світ, у якому відкриваються внутрішні ресурси людини! Коли розумієш чого насправді тобі потрібно і беззупинно впиваєшся цим станом абсолютного блаженства. Це оазис Гармонії та Спокою серед бурхливих викликів сьогодення! 
На нашому сеансі Ви почуєте звуки справжнього водоспаду, подих природи, як розпускаються квіти навесні, як вітер обдає Вас потоком цілющого Звуку!

Щоразу це нове, неповторне відчуття... І воно прекрасне!

Заняття проводить: 

Володимир Сарахман – звукотерапевт, практикуючий майстер цілющого звуку, з досвідом роботи, та унікальними авторськими напрацюваннями в галузі звуко-резонансної терапії.

Вартість заняття - 150 грн. за попередньою оплатою і 200 грн. в день події

З собою мати: хороший настрій та пов'язку (хустинку) на очі, все решта є на місці.

Телефони для контактів: 093 245 2562; 067-696 7287.