тел. (067) 696 72 87 або (093) 245 25 62

П'ять причин чому варто плавати із немовлятами

Клуб Аквадіти Львів

Хочете із своїм малюком ходити у басейн, але досі вагаєтесь? Ось вам ще п'ять причин, чому варто починати знайомство немовлят з басейном. Адже водний простір - це потужна природна сила, правильно користуючись якою, можна досягти оптимального розвитку і здоров'я. Отож читайте і приєднуйтесь до нашої компанії маленьких плавців-"Аквадітей"

По-перше, це реальна можливість поліпшити обмінні процеси в організмі новонародженого, краще адаптувати його до навколишнього середовища.

По-друге, плавання допомагає нормалізувати внутрішньочерепний тиск, відновити мозковий кровообіг, позбавляє немовля від судомних станів.

По-третє, при правильному проведенні занять у воді під час дихання "включаються" всі відділи легенів, що дуже важливо для дітей, що перебували в стані пригнічення дихання - при кесаревому розтині, обвиття пуповини навколо шиї, аспірації (заковтуванні) навколоплідними водами під час пологів.

По-четверте, під час занять плаванням, вирівнюючи внутрішньогрудних тиск, ви забезпечуєте оптимальний стан серцево-судинної системи малюка. Відповідно знижується потреба в медикаментозному лікуванні (якщо ця потреба була).

По-п'яте, водний масаж добре діє на моторику кишечника, тим самим має профілактичну дію проти запорів та кишкових коліків.

Рухливі ігри разом з друзями

Клуб Аквадіти Львів

Незважаючи на холодну пору року, обов’язкові прогулянки можна зробити цікавими та пізнавальними. А якщо гуляти разом з друзями, то можна придумати ще й безліч рухливих та цікавих ігор.

Робот
За допомогою цієї гри синок чи донечка навчаться орієнтуватися в просторі. Дорослий на певний час може стати регулювальником, а дитина – роботом. Хай регулювальник дає роботу різноманітні команди, наприклад «Зроби два кроки вперед, тепер три кроки вліво, повернись колом, зроби два стрибки на одній ніжці, а тепер крок назад». Бажано давати вказівки швидко і чітко, щоб дитині не набридло таке заняття. Потім можна помінятися місцями, і тоді дорослий буде роботом, а дитина - «регулювальником».

Увага!

Ця гра розвиває пам'ять, увагу та рухливість у дитини. А її правила дуже прості: станьте лицем до дитини та попросіть виконувати різноманітні завдання, але тільки тоді, коли додаєте кодове слово. Наприклад, слово «будь ласка». Отже, якщо ви говорите «Підніми дві руки, будь ласка», синок чи дочка повинні виконати це завдання, а якщо просто скажете «Підстрибни», то повинні стояти на місці.

Світлофор

Ця гра підходить і для двох, і для більшої компанії діток. Хай хтось із дорослих буде «світлофором». Він стає спиною до інших гравців, а решта – на відстані п’ять-сім метрів. «Світлофор» каже «Зелене світло!», гравці біжать до нього. Коли «світлофор» кричить «Червоне світло!», усі повинні зупинитися. Хто ж не зупинився – вибуває з гри. Коли залишиться один гравець, він стає «світлофором».

Лісові перегони

Попередньо приготуйте картки, на яких будуть написані цифри. Будучи у парку чи лісі, прикріпіть їх у хаотичному порядку до дерев чи кущів. Тепер хай діти якомога швидше оббігти всі дерева по порядку і торкнутися кожного рукою. Після цього хай синок чи донечка оббіжить усі дерева у зворотному порядку. А на кінець, хай по порядку позбирає усі листочки.

Ноги вище землі

Перед самою грою виберіть територію, за межі якої не можна вибігати. Потім виберіть одного ловця. Він починає ловити гравців, що тікають. При цьому діти намагаються відірвати ноги від землі (стати на лавку або камінь). У такому положенні ловець не має права їх зловити. Ловцеві забороняється підстерігати гравця, а інші не повинні залишатися з піднятими ногами більш ніж 20-30 секунд. Якщо ловець наздожене гравця, то вони міняються ролями.

Сардини

Якщо є багато діток, знайому всім гру «хованки» можна урізноманітнити. Обирається один гравець, який йде ховатися, в той час, коли решта закривають очі і рахують до 30. Потім усі решта по одному йдуть шукати того, хто сховався. Хто знайшов схованку - теж залишається в ній. Мета цієї гри: як можна швидше знайти гравця, який сховався. Той гравець, який останній знаходить місце, де ховаються всі інші, йде ховатися першим.

Ранкова зарядка як гра

Клуб Аквадіти Львів

Уже з перших років життя малечу потрібно виховувати фізично активною. І першим пунктом такого розвитку є ранкова гімнастика, яка позитивно впливає на увесь організм дитини будь-якого віку. Руханка корисна для дитини вже з перших днів життя, оскільки зміцнює кістково-м'язову, серцево-судинну системи, а також сприяє правильному, здоровому розвитку всього організму. Проте дуже часто і діти, й дорослі забувають про такий корисний комплекс ранкових вправ. А дарма, адже вони допомагають зміцнити імунітет дитини та роблять її здоровішою

Незважаючи на очевидність такого твердження, не всі батьки знають, як правильно привчати дитину до ранкової зарядки. А зробити це можна, дотримуючись кількох правил.

1. Передусім – діти беруть приклад із дорослих. Звісно, якщо мама і тато будуть змушувати робити фізичні вправи, а самі тим часом нехтуватимуть ними, то й дитина старатиметься уникнути фізичного навантаження. Тому робіть усі вправи разом. Вам це теж піде на користь.

2. Під час виконання вправ потрібно навчити дитину правильно дихати, а згодом постійно контролювати його. Малюк повинен дихати глибоко, рівно та спокійно, роблячи повний видих. У більшості вправ є вказівки, коли робити вдих, а коли видих. 

3. Ранкову руханку краще робити на свіжому повітрі. Тому перед тим провітріть кімнату чи, по змозі, виконуйте вправи на балконі чи на вулиці. 

4. Усі комплекси вправ повинні бути диференційовані за віком. А заняття повинні проводитися регулярно.

5. Треба також привернути увагу дитини до вправ. Можна їх перетворити на ігри, наприклад, попросити малюка стати мисливцем і шукати іграшки, предмети певного кольору чи форми. Або ж зіграти в улюбленого героя, який буде і стрибати, і бігати, і присідати.

6. Корисним є спів або озвучення ритму під час вправ. Це допомагає дитині навчитися концентрувати увагу на рухах, що повторюються.

Основа зарядки:

Починайте зарядку з ходьби (можна на місці) або легкої пробіжки підтюпцем – ця вправа готує організм до фізичного навантаження.

  • Вправа перша: піднімаємо руки вгору або в боки. Це допомагає випрямити хребет, поліпшити кровообіг у м'язах плечового пояса і рук.
  • Вправа друга: присідаємо. Це зміцнює м’язи ніг, збільшує рухливість суглобів.
  • Вправа третя: нахиляємося вправо, вліво, вперед, назад. Зміцнює м'язи тулуба, спини та живота, збільшує рухливість і еластичність хребта
  • Вправа четверта: віджимаємося (хлопчики – від підлоги, дівчатка – від столу або лавки). Це розвиває м'язи рук і плечового пояса.
  • Вправа п’ята: махаємо руками і ногами. Це збільшує рухливість суглобів рук і ніг.
  • Вправа шоста: стрибки і біг (можна на місці). Ця вправа поліпшує обмін речовин в організмі, підвищує діяльність організму.
  •  Вправа сьома: повільна ходьба на місці. Виконується для заспокоєння дихання.

Рекомендації для відвідування занять з раннього плавання

Клуб Аквадіти Львів
  • Приходьте за 15 хвилин до початку заняття
  • Приготуйте  зручне, не слизьке змінне взуття для себе, дитини та інших членів родини, що відвідують заняття
  • Обов»язково приймайте душ перед початком заняття
  • Обов»язково дорослому використовувати шапочку для плавання

      , бажано окуляри для сувмісного плавання та пірнання з  малюком

  • Одягайте дитині спеціальні плавки, аквапідгузки або купальник для плавания
  •  Пропонуйте дитині відвідати туалет перед початком заняття
  • Заходьте в воду по черзі – спочатку дорослий, потім малюк, звертайтесь по допомогу до інструктора чи помічника інструктора.
  • Можна взяти  із собою з дому 1 улюблену іграшку малюка   для води (кораблик, качечку, рибку, мяч, машинку и.т.п.),
  •  Пропонуйте малюку освоїти та користуватися окулярами для плавання по мірі його готовності
  • Домовляйтесь з дитиною перед заняттями про участь в завданнях інструктора
  • Переходьте в зону вільного плавання, якщо малюк категорично відмовляється включатися в групові заняття, час від часу пропонуючи йому повернутися в коло для занять.
  • Концентруйте свою увагу на дитині на протязі всього часу підготовки до занятьпід час проведення та після закінчення!!!
  •  У випадку необхідності відлучитися від дитини, звертайтесь за допомогою до  помічника інструктора чи інструктора, чи іншої матусі
  • Протягом 30 хвилин після закінчення заняття у вас є можливість зібратися, поспілкуватися з іншими батьками і малюками та звільнити роздягалку для наступної групи малюків

ЩАСЛИВОГО ПЛАВАННЯ!!!

нова локація - басейн для дітей на Грінченка (школа №99, вул. Творча 1)

Клуб Аквадіти Львів

Раді Вас вітати на нашій новій локації. Розклад заннять

середа - 13:30 : 14:15 - діти від 2-х до 5-ти років

неділя - 15:00 : 15:45 - діти від 2-х до 5-ти рокіів

 
* В графіку можливі зміниЗапис за телефонами (093) 245 25 62 або (067) 696 72 87 - Ніна Георгіївна.

Нова локація - Басейн "Водан"

Клуб Аквадіти Львів

Чередування басейну та сауни неймовірно зміцнює імунітет. Оздоровлюймося із задоволенням завтра! Оновлений розклад занять у басейні "Водан" Львів, Пасічна 87

  • вівторок - 10:00 - діти від 1 до 2х років
  • вівторок - 11:00 - діти від 2х до 4х років
  • вівторок - 12:00 - аквапідготовка для вагітних
  • вівторок - 13:00 - індивідуальні заняття (запис)
  • четвер - 10:00 - діти від 1 до 2х років
  • четвер - 11:00 - діти від 3х до 6ти років
  • четвер - 12:00 - аквапідготовка для вагітних
  • четвер - 13:00 - індивідуальні заняття (запис)
  • п'ятниця - 10:00 - діти від 2х до 4х років (запис закритий)
  • п'ятниця - 11:00 - діти від 3х міс. до 1го року (запис закритий)
  • неділя - 10:00 - діти від 3х до 6ти років (профі)
  • неділя - 11:00 - діти від 3х до 6ти років (початківці)
  • неділя - 12:00 - діти від 3-х міс. до 1-го року.

Запис за телефонами (093) 245 25 62 або (067) 696 72 87 - Ніна Георгіївна. 

У розкладі можливі зніни!

Розпочинаємо плавальний - гімназія ім. В.Симоненка

Клуб Аквадіти Львів

Увага! Увага! Розпочинаємо плавальний сезон в басейні у школі-гімназії ім. В.Симоненка. Запрошуємо усіх на урочистий заплив. І нагадуємо розклад занять.

  • середа - 09:30 : 10:15 - аквамама (вагітні) попередній запис обов"язковий
  • середа - 10:00 : 10:45 - діти від 1 до 2х років
  • середа - 10:45 : 11:30 - діти від 7 міс. до 1, 2 р.
  • середа - 11:30 : 12:15 - аквамама (вагітні) попередній запис обов"язковий
  • середа - 11:30 : 12:15 - діти від 2х до 3х років
  • середа - 12:15 : 13:00 - діти від 3х до 5ти років
  • середа - 13:00 : 13:30 - діти від 0х до 7ми місяців
  • неділя - 10:00 : 10:45 - аквамама (вагітні) попередній запис обов"язковий
  • неділя - 10:00 : 10:45 - діти від 1 до 2х років
  • неділя - 16:00 : 16:45 - діти від 7 міс. до 1, 2 р
  • неділя - 16:45 : 17:30 - аквамама (вагітні) попередній запис обов"язковий
  • неділя - 16:45 : 17:30 - діти від 3х до 5х років
  • неділя - 17:30 : 18:15 - діти від 2х до 3ти років
  • неділя - 18:15 : 18:15 - діти від 0х до 7ми місяців

Запис за телефонами (093) 245 25 62 або (067) 696 72 87 - Ніна Георгіївна.

* У розкладі можлтві зміни!