тел. (067) 696 72 87 або (093) 245 25 62

Купання в цілющих звуках. Заняття для вагітних

Клуб Аквадіти Львів

Заплющіть на хвилинку очі і прислухайтеся до звуків навколишнього світу… Що ви чуєте? 
Шум транспорту, гудки автомобілів, грюкіт стереосистем? Або ж м'який шелест дощу, сміх дітей чи заспокійливу мелодію струнного оркестру? Світ відлунює нам різноголосим ехом … 
Кожен звук несе в собі певну вібрацію, яка відгукується в свідомості відповідними емоційними відчуттями.
Говорячи простою мовою, коли ми знаходимось на природі, слухаємо симфонічну музику чи улюблені мелодії – ми налаштовуємось на хвилю позитиву, спокою та гармонії, які несуть нам ці звуки. Усі ці емоції разом з нами переживає і наш, ще ненароджений малюк.

Сьогодні ранньому розвитку дітей приділяють багато часу, Проведені численні дослідження, показують, що зовнішнє середовище і поведінка батьків безпосередньо впливають на малюка ще до його народження...
Довгий час вважалося, що звуки досягають малюка тільки через стінку живота. Сьогодні ж відомо, що вся наша кісткова система - витончений, ідеально створений самою природою звуковий провідник. Для того, щоб малюк вас почув, немає необхідності підвищувати голос. І навіть навпаки: ніжні і приємні звуки для слуху майбутньої мами, також приємні і для малюка. 

На нашому сеансі ми будемо взаємодіяти безконтактно - на рівні вібрацій, на рівні емоційних відчуттів, створюючи позитивний резонанс, та немов купаючи вас та вашого малюка в цілющих звукових вібраціях.
Така взаємодія створює умови для гармонійного розвитку дитини на стадії формування її емоційних відчуттів, покращує роботу внутрішніх родових органів матері, за рахунок зняття зайвої м'язевої напруги та налагодження внутрішнього кровообігу, створює усі передумови для успішних та здорових родів. 

Як показують нинішні дослідження, дітей, які до моменту народження регулярно слухали класичну музику, мамині колискові пісні, та лагідні спілкування, відрізняє фізичне і психічне здоров'я, музикальність, високий розвиток інтелектуальних і творчих здібностей, високий пізнавальний інтерес, вони легко пристосовуються до нових ситуацій, товариські і більш відкриті світу. Саме через гармонізуючі звукові вібрації найкоротший шлях до свідомості дитини, до її психо-емоційного стану. 

Ці Звуки відтворюватимуть для Вас чудодійні етнічні інструменти зі всіх куточків світу, такі як: тібетські співочі чаші, валдайські дзвіночки, шум струмочків, варган та перкусія. Ми з вами здійснимо особливо цікаву та захоплюючу подорож у світ цілющих звуків... Всеохоплюючий, поглинаючий та нереальний світ, у якому відкриваються внутрішні ресурси людини! Коли розумієш чого насправді тобі потрібно і беззупинно впиваєшся цим станом абсолютного блаженства. Це оазис Гармонії та Спокою серед бурхливих викликів сьогодення! 
На нашому сеансі Ви почуєте звуки справжнього водоспаду, подих природи, як розпускаються квіти навесні, як вітер обдає Вас потоком цілющого Звуку!

Щоразу це нове, неповторне відчуття... І воно прекрасне!

Заняття проводить: 

Володимир Сарахман – звукотерапевт, практикуючий майстер цілющого звуку, з досвідом роботи, та унікальними авторськими напрацюваннями в галузі звуко-резонансної терапії.

Вартість заняття - 150 грн. за попередньою оплатою і 200 грн. в день події

З собою мати: хороший настрій та пов'язку (хустинку) на очі, все решта є на місці.

Телефони для контактів: 093 245 2562; 067-696 7287

Рекомендації для відвідування занять з раннього плавання

Клуб Аквадіти Львів

 

 • Приходьте за 15 хвилин до початку заняття
 • Приготуйте  зручне, не слизьке змінне взуття для себе, дитини та інших членів родини, що відвідують заняття
 • Обов»язково приймайте душ перед початком заняття
 • Обов»язково дорослому використовувати шапочку для плавання

      , бажано окуляри для сувмісного плавання та пірнання з  малюком

 • Одягайте дитині спеціальні плавки, аквапідгузки або купальник для плавания
 •  Пропонуйте дитині відвідати туалет перед початком заняття
 • Заходьте в воду по черзі – спочатку дорослий, потім малюк, звертайтесь по допомогу до інструктора чи помічника інструктора.
 • Можна взяти  із собою з дому 1 улюблену іграшку малюка   для води (кораблик, качечку, рибку, мяч, машинку и.т.п.),
 •  Пропонуйте малюку освоїти та користуватися окулярами для плавання по мірі його готовності
 • Домовляйтесь з дитиною перед заняттями про участь в завданнях інструктора
 • Переходьте в зону вільного плавання, якщо малюк категорично відмовляється включатися в групові заняття, час від часу пропонуючи йому повернутися в коло для занять.
 • Концентруйте свою увагу на дитині на протязі всього часу підготовки до занять, під час проведення та після закінчення!!!
 •  У випадку необхідності відлучитися від дитини, звертайтесь за допомогою до  помічника інструктора чи інструктора, чи іншої матусі
 • Протягом 30 хвилин після закінчення заняття у вас є можливість зібратися, поспілкуватися з іншими батьками і малюками та звільнити роздягалку для наступної групи малюків

ЩАСЛИВОГО ПЛАВАННЯ!!!

 

Ранкова зарядка як гра

Клуб Аквадіти Львів

Уже з перших років життя малечу потрібно виховувати фізично активною. І першим пунктом такого розвитку є ранкова гімнастика, яка позитивно впливає на увесь організм дитини будь-якого віку. Руханка корисна для дитини вже з перших днів життя, оскільки зміцнює кістково-м'язову, серцево-судинну системи, а також сприяє правильному, здоровому розвитку всього організму. Проте дуже часто і діти, й дорослі забувають про такий корисний комплекс ранкових вправ. А дарма, адже вони допомагають зміцнити імунітет дитини та роблять її здоровішою

Незважаючи на очевидність такого твердження, не всі батьки знають, як правильно привчати дитину до ранкової зарядки. А зробити це можна, дотримуючись кількох правил.

1. Передусім – діти беруть приклад із дорослих. Звісно, якщо мама і тато будуть змушувати робити фізичні вправи, а самі тим часом нехтуватимуть ними, то й дитина старатиметься уникнути фізичного навантаження. Тому робіть усі вправи разом. Вам це теж піде на користь.

2. Під час виконання вправ потрібно навчити дитину правильно дихати, а згодом постійно контролювати його. Малюк повинен дихати глибоко, рівно та спокійно, роблячи повний видих. У більшості вправ є вказівки, коли робити вдих, а коли видих. 

3. Ранкову руханку краще робити на свіжому повітрі. Тому перед тим провітріть кімнату чи, по змозі, виконуйте вправи на балконі чи на вулиці. 

4. Усі комплекси вправ повинні бути диференційовані за віком. А заняття повинні проводитися регулярно.

5. Треба також привернути увагу дитини до вправ. Можна їх перетворити на ігри, наприклад, попросити малюка стати мисливцем і шукати іграшки, предмети певного кольору чи форми. Або ж зіграти в улюбленого героя, який буде і стрибати, і бігати, і присідати.

6. Корисним є спів або озвучення ритму під час вправ. Це допомагає дитині навчитися концентрувати увагу на рухах, що повторюються.

Основа зарядки:

Починайте зарядку з ходьби (можна на місці) або легкої пробіжки підтюпцем – ця вправа готує організм до фізичного навантаження.

 • Вправа перша: піднімаємо руки вгору або в боки. Це допомагає випрямити хребет, поліпшити кровообіг у м'язах плечового пояса і рук.
 • Вправа друга: присідаємо. Це зміцнює м’язи ніг, збільшує рухливість суглобів.
 • Вправа третя: нахиляємося вправо, вліво, вперед, назад. Зміцнює м'язи тулуба, спини та живота, збільшує рухливість і еластичність хребта
 • Вправа четверта: віджимаємося (хлопчики – від підлоги, дівчатка – від столу або лавки). Це розвиває м'язи рук і плечового пояса.
 • Вправа п’ята: махаємо руками і ногами. Це збільшує рухливість суглобів рук і ніг.
 • Вправа шоста: стрибки і біг (можна на місці). Ця вправа поліпшує обмін речовин в організмі, підвищує діяльність організму.
 •  Вправа сьома: повільна ходьба на місці. Виконується для заспокоєння дихання.

П'ять причин чому варто плавати із немовлятами

Клуб Аквадіти Львів

Хочете із своїм малюком ходити у басейн, але досі вагаєтесь? Ось вам ще п'ять причин, чому варто починати знайомство немовлят з басейном. Адже водний простір - це потужна природна сила, правильно користуючись якою, можна досягти оптимального розвитку і здоров'я. Отож читайте і приєднуйтесь до нашої компанії маленьких плавців-"Аквадітей"

По-перше, це реальна можливість поліпшити обмінні процеси в організмі новонародженого, краще адаптувати його до навколишнього середовища.

По-друге, плавання допомагає нормалізувати внутрішньочерепний тиск, відновити мозковий кровообіг, позбавляє немовля від судомних станів.

По-третє, при правильному проведенні занять у воді під час дихання "включаються" всі відділи легенів, що дуже важливо для дітей, що перебували в стані пригнічення дихання - при кесаревому розтині, обвиття пуповини навколо шиї, аспірації (заковтуванні) навколоплідними водами під час пологів.

По-четверте, під час занять плаванням, вирівнюючи внутрішньогрудних тиск, ви забезпечуєте оптимальний стан серцево-судинної системи малюка. Відповідно знижується потреба в медикаментозному лікуванні (якщо ця потреба була).

По-п'яте, водний масаж добре діє на моторику кишечника, тим самим має профілактичну дію проти запорів та кишкових коліків.