Розклад наших заннять:
- субота 12:00-13:00 - діти від 2-го до 5-ти років
плавання для немовлят
Будьте в курсі наших останніх новин
Конфіденційність гаранована
Розклад наших заннять:
Розклад наших заннять:
Аквапідготовка для вагітних - вівторок та четвер 12.00-13.00
Розклад заннять:
середа 10:00-10:45 - аквамама (вагітні)
середа 10:00-10:45 - діти від 1 до 2х років
середа 10:45-11:30 - діти від 7 міс. до 1, 2 р.
середа 11:30-12:15 - аквамама (вагітні)
середа 11:30-12:15 - діти від 2х до 3х років
середа 12:15-13:00 - діти від 3х до 5ти років
середа 13:00-13:30 - діти від 0х до 7ми місяців
неділя 10:00-10:45 - аквамама (вагітні)
неділя 10:00-10:45 - діти від 1 до 2х років
неділя 16:00-16:45 - діти від 7 міс. до 1, 2 р.
неділя 16:45-17:30 - аквамама (вагітні)
неділя 16:45-17:30 - діти від 3х до 5х років
неділя 17:30-18:15 - діти від 2х до 3ти років
неділя 18:15 - 18:45 - діти від 0х до 7ми місяців
Запис за телефонами (093) 245 25 62 або (067) 696 72 87 - Ніна Георгіївна.
Ранкова зарядка як гра
Уже з перших років життя малечу потрібно виховувати фізично активною. І першим пунктом такого розвитку є ранкова гімнастика, яка позитивно впливає на увесь організм дитини будь-якого віку. Руханка корисна для дитини вже з перших днів життя, оскільки зміцнює кістково-м'язову, серцево-судинну системи, а також сприяє правильному, здоровому розвитку всього організму. Проте дуже часто і діти, й дорослі забувають про такий корисний комплекс ранкових вправ. А дарма, адже вони допомагають зміцнити імунітет дитини та роблять її здоровішою
Незважаючи на очевидність такого твердження, не всі батьки знають, як правильно привчати дитину до ранкової зарядки. А зробити це можна, дотримуючись кількох правил.
1. Передусім – діти беруть приклад із дорослих. Звісно, якщо мама і тато будуть змушувати робити фізичні вправи, а самі тим часом нехтуватимуть ними, то й дитина старатиметься уникнути фізичного навантаження. Тому робіть усі вправи разом. Вам це теж піде на користь.
2. Під час виконання вправ потрібно навчити дитину правильно дихати, а згодом постійно контролювати його. Малюк повинен дихати глибоко, рівно та спокійно, роблячи повний видих. У більшості вправ є вказівки, коли робити вдих, а коли видих.
3. Ранкову руханку краще робити на свіжому повітрі. Тому перед тим провітріть кімнату чи, по змозі, виконуйте вправи на балконі чи на вулиці.
4. Усі комплекси вправ повинні бути диференційовані за віком. А заняття повинні проводитися регулярно.
5. Треба також привернути увагу дитини до вправ. Можна їх перетворити на ігри, наприклад, попросити малюка стати мисливцем і шукати іграшки, предмети певного кольору чи форми. Або ж зіграти в улюбленого героя, який буде і стрибати, і бігати, і присідати.
6. Корисним є спів або озвучення ритму під час вправ. Це допомагає дитині навчитися концентрувати увагу на рухах, що повторюються.
Основа зарядки:
– Починайте зарядку з ходьби (можна на місці) або легкої пробіжки підтюпцем – ця вправа готує організм до фізичного навантаження.
– Вправа перша: піднімаємо руки вгору або в боки. Це допомагає випрямити хребет, поліпшити кровообіг у м'язах плечового пояса і рук.
– Вправа друга: присідаємо. Це зміцнює м’язи ніг, збільшує рухливість суглобів.
– Вправа третя: нахиляємося вправо, вліво, вперед, назад. Зміцнює м'язи тулуба, спини та живота, збільшує рухливість і еластичність хребта
– Вправа четверта: віджимаємося (хлопчики – від підлоги, дівчатка – від столу або лавки). Це розвиває м'язи рук і плечового пояса.
– Вправа п’ята: махаємо руками і ногами. Це збільшує рухливість суглобів рук і ніг.
– Вправа шоста: стрибки і біг (можна на місці). Ця вправа поліпшує обмін речовин в організмі, підвищує діяльність організму.
– Вправа сьома: повільна ходьба на місці. Виконується для заспокоєння дихання.
Рухливі ігри разом з друзями
Незважаючи на холодну пору року, обов’язкові прогулянки можна зробити цікавими та пізнавальними. А якщо гуляти разом з друзями, то можна придумати ще й безліч рухливих та цікавих ігор.
Робот
За допомогою цієї гри синок чи донечка навчаться орієнтуватися в просторі. Дорослий на певний час може стати регулювальником, а дитина – роботом. Хай регулювальник дає роботу різноманітні команди, наприклад «Зроби два кроки вперед, тепер три кроки вліво, повернись колом, зроби два стрибки на одній ніжці, а тепер крок назад». Бажано давати вказівки швидко і чітко, щоб дитині не набридло таке заняття. Потім можна помінятися місцями, і тоді дорослий буде роботом, а дитина - «регулювальником».
Увага!
Ця гра розвиває пам'ять, увагу та рухливість у дитини. А її правила дуже прості: станьте лицем до дитини та попросіть виконувати різноманітні завдання, але тільки тоді, коли додаєте кодове слово. Наприклад, слово «будь ласка». Отже, якщо ви говорите «Підніми дві руки, будь ласка», синок чи дочка повинні виконати це завдання, а якщо просто скажете «Підстрибни», то повинні стояти на місці.
Світлофор
Ця гра підходить і для двох, і для більшої компанії діток. Хай хтось із дорослих буде «світлофором». Він стає спиною до інших гравців, а решта – на відстані п’ять-сім метрів. «Світлофор» каже «Зелене світло!», гравці біжать до нього. Коли «світлофор» кричить «Червоне світло!», усі повинні зупинитися. Хто ж не зупинився – вибуває з гри. Коли залишиться один гравець, він стає «світлофором».
Лісові перегони
Попередньо приготуйте картки, на яких будуть написані цифри. Будучи у парку чи лісі, прикріпіть їх у хаотичному порядку до дерев чи кущів. Тепер хай діти якомога швидше оббігти всі дерева по порядку і торкнутися кожного рукою. Після цього хай синок чи донечка оббіжить усі дерева у зворотному порядку. А на кінець, хай по порядку позбирає усі листочки.
Ноги вище землі
Перед самою грою виберіть територію, за межі якої не можна вибігати. Потім виберіть одного ловця. Він починає ловити гравців, що тікають. При цьому діти намагаються відірвати ноги від землі (стати на лавку або камінь). У такому положенні ловець не має права їх зловити. Ловцеві забороняється підстерігати гравця, а інші не повинні залишатися з піднятими ногами більш ніж 20-30 секунд. Якщо ловець наздожене гравця, то вони міняються ролями.
Сардини
Якщо є багато діток, знайому всім гру «хованки» можна урізноманітнити. Обирається один гравець, який йде ховатися, в той час, коли решта закривають очі і рахують до 30. Потім усі решта по одному йдуть шукати того, хто сховався. Хто знайшов схованку - теж залишається в ній. Мета цієї гри: як можна швидше знайти гравця, який сховався. Той гравець, який останній знаходить місце, де ховаються всі інші, йде ховатися першим.
Рухливі ігри на вулиці
Прогулянки на свіжому повітрі, безумовно, корисні і потрібні. І у будь-яку пору року, незважаючи чи на вулиці тепло, чи холодно, мороз чи сонце – потрібно вийти на вулицю та порухатися. Навіть погана погода не повинна псувати настрою. А для цього, щоб прогулянка була і корисною, і цікавою як вам так і вашій малечі, потрібно заздалегідь подумати, скільки ж цікавого можна побачити і дізнатися на вулиці.
Обговоримо погоду
По дорозі до обраного місця прогулянки поговоріть із своєю дитиною про навколишній світ. Разом, як і дорослі люди, обговоріть погоду: чи теплий день, чи не падає дощик, чи вітряно. Заодно можна обговорити пори року, про те, які явища природи трапляються восени, які зимою, які весною а які літом. І чим кожна пора року є хороша: взимку можна кататися на санках, навесні – пускати кораблики по калюжах, влітку – збирати квіточки, восени – збирати опале листя.
Незнайомка
Якщо ж про пори року говорити не хочеться, можна зіграти у гру «Незнайомка». В один момент скажіть своїй дитині, що ви не мама чи тато, а, для прикладу, герой улюбленого мультфільму чи казковий персонаж, який раптово потрапив на вулицю. Або ж навіть марсіанин, який вирішив дослідити землю. Ставте своєму синочку чи донечці багато питань, іноді навіть безглуздих, наприклад «Що це?», «Чому падає дощ?», «Чому на вулиці так холодно?». Так можна розпитувати і про рослини, і про тварини. В свою чергу розкажіть про казкову країну, в якій живе ваш герой.
Годівниця для птахів
Уже незабаром випаде сніг, та й зараз на вулиці не так тепло. Разом із синочком чи донечкою вдома можна виготовити годівничку та повісити її у своєму дворі чи найближчому парку. Після цього можна періодично брати з собою крихти хліба чи зерно, щоб поповнити годівничку. А заодно подивитися, хто ж прилітає поласувати ними. Ваша дитина може спробувати самостійно назвати пташок, які прилітають.
Хто як ходить?
На вулиці найкраще грати у рухливі ігри, щоб дитина могла вдосталь настрибатися та набігатися. Тому не забороняйте донечці чи синочку ходити по сходах, бордюрах, стовбурах дерев, грати в рухливі ігри з іншими дітьми. Можна запропонувати дитині пограти і з вами. Наприклад, ви називаєте відомих тварин, птахів чи предмети. Завдання дитини зобразити, хто як пересувається. Наприклад, говорите: "заєць" - дитина повинна стрибати вперед, "ведмідь" – йти перевальцем, "літак" - бігти з розставленими руками. Опісля можна помінятися ролями, хай дитина загадує, а батьки показують.
Річка невеличка
Пропонуємо вам цікаву гру на стрибання. Покладіть дві палиці паралельно одна одній. Це будуть умовні береги річки. Тепер потрібно перестрибнути з одного берега на інший і «не намокнути». Для початку хай дитина стрибає з місця, потім можна розширити «береги», щоб можна було стрибати з розгону.
А наступного разу ми розповімо, як можна весело розважитися на вулиці разом з друзями.
П'ять причин чому варто плавати із немовлятами
Хочете із своїм малюком ходити у басейн, але досі вагаєтесь? Ось вам ще п'ять причин, чому варто починати знайомство немовлят з басейном. Адже водний простір - це потужна природна сила, правильно користуючись якою, можна досягти оптимального розвитку і здоров'я. Отож читайте і приєднуйтесь до нашої компанії маленьких плавців-"Аквадітей"
По-перше, це реальна можливість поліпшити обмінні процеси в організмі новонародженого, краще адаптувати його до навколишнього середовища.
По-друге, плавання допомагає нормалізувати внутрішньочерепний тиск, відновити мозковий кровообіг, позбавляє немовля від судомних станів.
По-третє, при правильному проведенні занять у воді під час дихання "включаються" всі відділи легенів, що дуже важливо для дітей, що перебували в стані пригнічення дихання - при кесаревому розтині, обвиття пуповини навколо шиї, аспірації (заковтуванні) навколоплідними водами під час пологів.
По-четверте, під час занять плаванням, вирівнюючи внутрішньогрудних тиск, ви забезпечуєте оптимальний стан серцево-судинної системи малюка. Відповідно знижується потреба в медикаментозному лікуванні (якщо ця потреба була).
По-п'яте, водний масаж добре діє на моторику кишечника, тим самим має профілактичну дію проти запорів та кишкових коліків.
Ігри у калюжі
Дощова погода не є приводом залишатися вдома та нудьгувати. Адже осінні калюжі можуть стати пізнавальними та цікавими забавами. Особливо, коли спільно з дітьми батьки згадають дитинство. Напевне, не має жодної дитини, яка б не любила калюжі! І багато батьків сердяться через забруднений одяг та мокрі ноги дитини, які є наслідком цього захоплення. Проте, ігри у калюжах не такі вже й страшні, як видаються на перший погляд. Це цілком нормальний прояв дитячої пізнавальної активності. То ж навіщо позбавляти дітлахів такого задоволення, а й заодно разом із ними згадати своє дитинство! Одягнувши гумовці, дощові плащі чи комбінезони, вирушайте разом зі своїм чадом досліджувати калюжі.
Ще британські вчені довели: нормальний розвиток дитини абсолютно неможливий без таких пізнавальних, хоч і не зовсім охайних занять, як ліплення з природної глини, стрибання по калюжах і будування піщаних замків. Та і на думку психологів, не варто забороняти дітям гратися в калюжах, а краще перетворити ці ігри на пізнавальні та цікаві.
Велике плавання
В очах дитини калюжа – це частинка моря чи океану, по якому плавають кораблі. Тому перед прогулянкою варто підготуватися – змайструвати кораблика, човна чи плота. Все це можна зробити із підручних матеріалів, використовуючи пінопласт, горіхову шкарлупу, шматочки кори або ж інший матеріал. Великі судна можна прикрасити ще й і щоглою із зубочистки та паперовими вітрилами. І тепер сміливо вирушайте у велике плавання по місцевих калюжах. Під час подорожі можна уявляти, як судна дрейфують між різними континентами, минають перешкоди. Якщо ж ви не маєте приготованого заздалегідь судна, на воду можна пускати гілочки або листочки.
Юні дослідники
Для початку можна переміряти усі навколишні калюжі за допомогою палиці, і визначити, яка з них глибша, а яка – мілкіша. Узявши з дому лопатку, можна розчистити русло невеликого струмка, з’єднати його із найближчою калюжею. Або ж навпаки, робити різноманітні перепони на шляху водяних потоків.
Пізнавальні моменти
Під час таких активних прогулянок з дитиною можна розмовляти про краплинки дощу, про те, як утворюються калюжі, як вони висихають, про звуки, які чуєте, коли падають крапельки дощу, про відчуття крапель на обличчі. Дайте дитині висловити свої міркування, і почуєте багато цікавого. Поговоріть про те, куди йде дощ, коли попадає в канавки й водостоки, чому тваринам і рослинам потрібний дощ, щоб вижити, чому каченята люблять дощ і звідки береться веселка.
Іще можна вигадати купу забав з своєю малечею. Головне потім вдома гарно обсохнути, попити гарячого чаю і пригадати свої пригоди на вулиці :)
9 способів зміцнити імунітет дитини
На зміну теплу прийшли холодні осінні дні, а разом з ними і простуди. Щоб хвороби не вклали в ліжко, потрібно подбати про зміцнення імунітету дитини. Для цього пропонуємо вам кілька способів, як можна це зробити.
1. Найпростіший спосіб зміцнити імунітет дитини – це ввести в раціон харчування заморожені ягоди журавлини: компоти, морси, киселі це не просто смачні страви, але і джерело корисних вітамінів.
2. Немає нічого краще для зміцнення дитячого імунітету, ніж натуральний мед. Звичайно, якщо у малюка немає алергії на цей продукт. Мед дуже солодкий, тому його можна використовувати як замінник цукру. Або приготувати вітамінну суміш з сухофруктів, лимона і меду з розрахунку 1:1:1. Для цього всі складові треба подрібнити і перемішати з медом. Зберігати цю суміш треба тільки в холодильнику, а добова норма становить всього 1 ч. л.
3. Часник в складі різних страв – це відмінний засіб не тільки зміцнити імунітет всіх членів сім’ї, але і служить профілактикою простудних захворювань.
4. Ще один мегавітамінний овоч - морква. Терта морква з сметаною – це відмінний спосіб поліпшити не тільки імунітет, але і зір. А якщо додати ще яблуко, то це допоможе підняти рівень гемоглобіну в крові.
5. А ще дуже корисно давати дітям волоські горіхи. Правда, не кожен день, а всього два рази в тиждень і по одному горішку. Зате користі дуже багато, адже він містить вітаміни А, С, Е, В1, В2, залізо, калій, кальцій, мідь, цинк, йод, кобальт та інші мікроелементи.
6.Салати з свіжих овочів, особливо якщо вони заправлені натуральною оливковою олією – це не тільки джерело вітамінів, але і відмінний спосіб зміцнити імунну систему дитини. Зокрема, оливкова олія – це джерело цінних жирів, які за своїм складом дуже схожі на жири грудного молока. Її можна додавати в сирому вигляді в овочеві пюре і супчики, які складають перший прикорм малюка.
7. Перший і дуже дієвий вітамінний продукт – малина. Її треба наїстися на сезон, а на зиму зробити спеціальну заготовку з кодовою назвою «Антигрип». Адже малиновий чай – відмінне джерело вітаміну С
8. Другий спосіб, що допомагає зміцнити імунітет дитини – узвар з шипшини. Цей напій можна чергувати з малиновим чаєм. Готується він як звичайний компот. Візьміть 250-300 грам сухого шипшини, залийте водою і варіть, поки шипшина не розм’якшиться. Додайте трішки цукру. Можна також заварювати в термосі. Заливаєте окріп в термос з шипшиною, і залишаєте на ніч. Якщо замінити цими двома напоями всі чаї та соки, які маля вживає за день, то результат не змусить себе довго чекати.
9. І наостанок розповімо про дивовижну вітамінну суміш для підвищення імунітету. Візьміть склянку волоських горіхів, півсклянки кураги, один лимон з шкіркою і склянку меду (краще трохи розігріти до розрідження). Всі тверді інгредієнти пропустіть через м’ясорубку або скористайтеся блендером. Потім додайте мед, перемішайте і поставте настоюватися на 1-2 дні. Отриману суміш потрібно давати малюкові вранці і ввечері по чайній ложці.
Намагайтеся кожну зиму проводити малюкові «терапію» цими народними засобами, і хворіти ви будете значно менше. Також обов’язково проводите курс «лікування» після хвороб і вживання антибіотиків. Це допоможе зміцнити імунітет і відновити сили. Будьте здорові!
За матеріалами: ourkidsour.org