тел. (067) 696 72 87 або (093) 245 25 62
Аквапідготовка для вагітних - Аквамама
Клуб Аквадіти Львів

Під час вагітності майбутні матусі неодноразово стикаються з неприємними відчуттями у попереку чи біля ребер та ниючим болем у спині. Це відбувається тому, що росте животик, зміщується центр ваги і навантаження на м’язи зростає. Аби зняти ці болісні відчуття, лікарі жіночої консультації часто рекомендують жінкам ходити у басейн.

То ж запрошуємо любих матусь до нашої компанії на аквапідготовку для вагітних. Адже сама вода допомагає зміцнити здоров’я, поліпшити зовнішній вигляд, підвищує витривалість, розвиває гнучкість та збільшує працездатність.

Аквааеробіка під час вагітності принесе тільки користь, якщо займатися з помірним навантаженням.  Вправи зміцнюють м’язову систему, тиск унормовується, зникають судоми. Дихальна система, яка бере активну участь у процесі занять, готується до майбутніх пологів. Ці заняття набагато краще підготують тіло до родового навантаження, простіше буде і відновитися після пологів.  

Крім усього іншого, заняття у воді приносять задоволення, адже вона приховує від навколишніх проблеми фігури, незграбність рухів, позбавляє від сором’язливості і робить сам процес комфортнішим. Переконатись у цьому можна, подивившись на жінку, яка виходить після водного тренування. Її очі світяться, у неї з’являється впевненість у своєму здоров’ї, красі та власних силах! Тут ви позбавитеся зайвого стресу, розслабитесь та зміцните свою нервову систему. Адже сама вода знімає стрес, має розслаблювальний ефект, зміцнює нервову систему та стимулює до здорового способу життя. 

З ростом дитини не тільки збільшується вага та розмір живота, але й усьому тілу стає важче рухатись. А у воді воно стає невагомим, рухи полегшуються, а набряки зменшуються чи зникають зовсім. Дуже важливо хоча б раз на тиждень давати своєму тілу відпочинок. Під час занять не варто докладати великих зусиль і перенапружуватися. Навіть коли майбутні матусі виконують звичайні, повільні рухи у воді, вони беруть участь в оздоровчій програмі

Заняття проходять під наглядом досвідченого інструктора

Контактні телефони:

(067) 696 72 87 - (093) 245 25 62