тел. (067) 696 72 87 або (093) 245 25 62
ФітМама
Клуб Аквадіти Львів

Кожна молода матуся хоче виглядати красивою та спокусливою. Та після пологів доводиться приділяти весь свій час малюкові й домашній рутині, і для себе часу майже не має. Враховуючи гормональні перебудови організму, відновлення після пологів більшості жінок дається особливо важко. Починає проявлятися зайва вага, тіло втрачає допологову форму і як результат – поганий настрій, а то й депресія. Ходити в тренажерних зал чи займатися різноманітними вправами поза домом важко, адже не завжди є можливість залишати дитину з кимось іншим. Не в кожного знайдеться бабуся, готова допомогти, і не всі ризикують взяти няню. Саме тому ми пропонуємо поєднати приємне з корисним - тренування для мам і дітей разом!

В нашому клубі «Аквадіти» активні матусі разом з дітками відвідують заняття фітнесу на основі пілатесу. Фітнес в період після пологів і під час годування грудьми покращує кровообіг і імунітет, підвищує опірність організму інфекціям. Також це чудова можливість відновити нижній прес, який «розпускається» під час вагітності, і зміцнити інші групи м'язів, які роблять наше тіло підтягнутим і струнким.

За допомогою комплексу різноманітних вправ жінки зможуть підтримувати себе у формі і водночас весело проводити час зі своєю дитиною. А після кожного заняття тренет проводить міні лекції на тематику жіночого здоров’я та краси.

Запрошуємо усіх охочих до нашого колективу. Заняття проходять кожного понеділка та четверга о 10.00 за адресою вул. Княгині Ольги 3а.

Контактні телефони:

(067) 696 72 87 - (093) 245 25 62