тел. (067) 696 72 87 або (093) 245 25 62
Плавання від року до трьох
Клуб Аквадіти Львів

Плавання для діток корисне у будь-якому віці. Адже водне середовище сприяє всебічному розвитку опорно-рухового апарату, м’язової, серцево-судинної та дихальної систем, зміцнює імунітет дитини. При систематичних заняттях загартовується організм і збільшується опір інфекційним захворюванням і застуді. Поряд з користю для опорно-рухового апарату покращується й соматичний і психоемоційний стани. То ж сміливо можна починати відвідувати басейн і в 1, і в 2 роки.

Дуже вадливою складовою плавання таких діток є саме настрій батьків. Якщо мама спокійна і впевнено почувається у воді, то це спокій вона передає своєму малюкові. Особливість навчання малечі такого віку в тому, що недопустимо ввести строгу методику заняття, усі вправи повинні виконуватися лише із згоди малюка. Батьки в такому випадку повинні розуміти і підтримувати свою дитину. Такі хвилини є особливими, вони дарують відчуття близькості та задоволення від спілкування. Натомість, якщо мама приходить в басейн тільки заради виконання материнського обов'язку і сама боїться води, то і дитина, швидше за все, буде боятися води і не буде відчувати себе комфортно в басейні.

Заняття з малюками у воді важливі для психічного та фізичного розвитку. Дуже важливий результат таких занять – загартовування, адже перехід з води на повітря і назад сприяє зміцненню імунітету і активізації обмінних процесів. Вода має розслаблюючу і заспокійливу дію, тому під час занять знімається підвищений м'язовий тонус, покращується сон, нервова збудливість, зменшуються спазми кишечника.

Дуже важливе значення під час занять має спілкування малят між собою. Дитина з цікавістю спостерігає за оточуючими і починає повторювати за ними. Якщо хтось з присутніх показує нову вправу, то з часом зовсім несподівано дитина почне й сама відтворювати її.  

І найголовніше, часто хваліть свого маленького учня і за маленькі досягнення, і за великі. Тоді заняття принесуть користь та задоволення і батькам, і дітям! То ж гайда до нашої дружної команди, адже з нами весело і здорово!

Контактні телефони:

(067) 696 72 87 - (093) 245 25 62