тел. (067) 696 72 87 або (093) 245 25 62
Плавання до року
Клуб Аквадіти Львів

Вода – це природне середовище для немовляток. Адже до народження дитина перебуває в маминому животику у водному середовищі (навколоплідних водах) і їй властиві плавальні рефлекси, що зникають до тримісячного віку. Тому уже від моменту загоєння пупка (3 тижні – 1 місяць) потрібно починати перші спроби плавання. Малеча генетично запрограмована так, що вона може плавати відразу із народження, при цьому не захлинаючись!То ж плюхатися з мамою у ванній можна уже з перших днів життя. А за місяць-півтори можна починати займатися у великому басейні!

Як стверджують лікарі, навчання дитини плаванню з найперших місяців життя є абсолютно природним процесом для організму. Адже в неї ще не виробився ковтальний рефлекс, тому захлинутись дитя не зможе. Плавання сприяє всебічному розвитку опорно-рухового апарату, м’язової, серцево-судинної та дихальної систем, зміцнює імунітет дитини. При систематичних заняттях загартовується організм і збільшується опір інфекційним захворюванням і застуді. Поряд з користю для опорно-рухового апарату покращується й соматичний і психоемоційний стани дітей. Вони швидше починають сидіти, вставати, ходити, вивчати навколишній світ. 

Завдяки тісній співпраці батьків, тренера з плавання і гарного настрою малечі, починаючи з раннього грудного віку, можна досягти позитивного результату і за кілька місяців тренувань навчити дитя плавати. Та неварто очікувати від малюка швидких результатів, головне, аби він отримував максимум задоволення від вправ у воді. Перші успіхи самостійного плавання малюків можна очікувати у віці приблизно від 1 до 2.5 років. 

Плавання приносить багато користі для дітей, адже:

  • під час занять у басейні навантаження рівномірно розподіляється на всі м’язи, добре розвиваються суглоби;
  • зміцнюються імунітет, іде загартовування;
  • дитина вчиться керувати диханням, пірнати і самостійно рухатися у воді;
  • покращується апетит та сон;
  • отримує позитивні емоції від спілування з іншими дітками;
  • має заспокійливий ефект.

Грудні діти, з якими займаються плаванням, рідше хворіють на респіраторні захворювання, стають спокійнішими, краще сплять. То ж запрошуємо вас до нашої дружної команди. З нами весело та здорово!

Контактні телефони:

(067) 696 72 87 - (093) 245 25 62