тел. (067) 696 72 87 або (093) 245 25 62

Родинний арт-кемп ГОРИ ІДЕЙ

Клуб Аквадіти Львів
Початок табору: 
10.07.2017
Кінець табору: 
16.07.2017

Головна мета нашої поїздки - відпочинок і оздоровлення сім'ї в чудових горах Карпатах!

У нашій поїздці беруть участь сімейні пари і не тільки, що займаються плаванням і розвиваючими заняттями з малюками. Ми зможемо поспілкуватися і подружитися з однодумцями, обмінятися досвідом і збагатити один одного новими ідеями. Наші маленькі "рибки" зможуть удосконалювати свої уміння і навички поряд з досвідченими інструкторами. А на «суші» потішити нас своїми різноманітними талантами! Багато сімей - досвідчені сміливі мандрівники з маленькими дітьми! Сподіваємося, що ми зможемо бути підтримкою і прикладом для тих, хто подорожує з малюками уперше. 
Біля підніжжя Карпат, в урочищі Тисовець, на территорії заповідника "Сколівські Бескиди". До Ваших послуг комфортабельні кімнати, які створюють відчуття домашнього затишку, що дає можливість відпочити від шуму міста, насолодитися тишею і свіжим повітрям, відновити позитивний енергетичний заряд Вашого організму.

Всеохоплююча тиша огортає територію пансіонату з усіх сторін. Чиста джерельна вода, незайманий ліс, свіжоскошена трава гірських пасовищ, не зачеплена цивілізацією природа, свіжі продукти і національні рецепти угорської та української кухонь, додадуть Вашому відпочинку, специфічний, і неповторний колорит, відновлять Ваше здоров'я, зміцнять імунітет.

Контактні телефони:

(067) 696 72 87 - (093) 245 25 62